2015-08-13 14:56

Návštěvnost kategorie Sport se v květnu zvýšila o 30 %

Webové stránky zapojené do výzkumu NetMonitor navštívilo v květnu téměř 1,6 milionu zahraničních a 6,8 milionu českých uživatelů, kteří provedli 7,8 miliardy zobrazení stránek. Nejvíce uživatelů navštívilo domovské stránky portálů a databáze a katalogy (6,3 resp. 5,7 milionu). Oproti tomu nejvíce zobrazení stránek měly komunikační služby. Počet návštěvníků z mobilních zařízení na zapojených webech se blíží k 4,4 milionu, přičemž meziměsíčně se zvýšil o 4,3 %. Počet mobilních zobrazení …

Webové stránky zapojené do výzkumu NetMonitor navštívilo v květnu téměř 1,6 milionu zahraničních a 6,8 milionu českých uživatelů, kteří provedli 7,8 miliardy zobrazení stránek. Nejvíce uživatelů navštívilo domovské stránky portálů a databáze a katalogy (6,3 resp. 5,7 milionu). Oproti tomu nejvíce zobrazení stránek měly komunikační služby.

Počet návštěvníků z mobilních zařízení na zapojených webech se blíží k 4,4 milionu, přičemž meziměsíčně se zvýšil o 4,3 %. Počet mobilních zobrazení stránek vzrostl ještě více (o 7,3 %) a nyní dosahuje 1,4 miliardy. Nejvyššího podílu mobilních zobrazení stránek dosáhly webové stránky v kategoriích Těhotenství a rodičovství, Bulvární magazíny a Sport (25 – 30 %).

V květnu rostla také návštěvnost multimediálního obsahu, která se zvýšila o necelých 900 milionů zahájených přehrání. Počet návštěvníků streamovaného obsahu přesáhl 3,6 milionu, z nichž 1,83 milionu (51 %) tvořili muži. Nejpočetnější skupinou navštěvující multimediální obsah byli uživatelé  ve věku 35 až 44 let (23 %) a návštěvníci z  Prahy (14 %).

Do schránky> Tisk

oblast

Média, Zábava

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter