Klíčové slovo

Klíčové slovo
2016-03-07 15:19

Agentura Magnas Media spolupracuje s Gemiusem

Mediální agentura Magnas Media zahájila spolupráci se společností Gemius. Agentura využívá od února systém pro správu a monitoring reklamních kampaní gemiusDirectEffect.  

gemiusDirectEffect je nástroj pro správu a monitorování online reklamních kampaní. Nabízí podrobné informace o průběhu kampaní a o chování internetových uživatelů vystavených jejímu vlivu. Systém umožňuje posoudit, zda kampaň zvýšila prodej nebo splnila své cíle přímé odezvy.

Navázání spolupráce komentuje Robert Renč ze společnosti Magnas Media: „Hledali jsme nového partnera, který nám zajistí relevantní a ověřená data ke kampaním našich klientů. Bylo pro nás také důležité najít stabilního partnera, jehož data uznávají i naši klienti a se společnosti Gemius věříme, že spolupráce bude bez problémů a s možnostmi dalšího rozvoje.

Jsme velice rádi, že se další agentura na českém trhu rozhodla využívat náš produkt a služby. Náš systém pro správu a monitoring reklamních kampaní je jedním z nejpoužívanějších produktů svého druhu v Evropě. Jeho velkou výhodou je propojení se sociodemografickým profilem uživatelů, kteří zhlédli online kampaň, což umožňuje zjistit reálný dopad reklamní kampaně na jednotlivé cílové skupiny,“ říká Country Manager společnosti Gemius, Michal Fejk.

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

oblast

Reklama

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter