2016-06-06 17:38

Gemius byl zvolen dodavatelem oficiálního měření návštěvnosti internetu v Polsku

Polské sdružení pro výzkum internetu (PBI) vybralo společnost Gemius jako dodavatele pro měření návštěvnosti internetu. 31. května se představiteléPBI rozhodli obnovit spolupráci s Gemiusem a již od června budou Gemius a PBI publikovat výsledky auditu návštěvnosti webových stránek v Polsku. Výsledky se budou zveřejňovat na denní a měsíční bázi.  

Výzkum Gemiusu bude zahrnovat všechny funkcionality implementované společností v posledních měsících, včetně rozdělení návštěvnosti webových stránek z klasických PC a mobilních zařízení, z domova a práce či měření celkového dosahu webových stránek a vydavatelů bez ohledu na typ zařízení.

Metodologie studie měřenínávštěvnosti internetu byla také oceněna evropským internetovým  průmyslem. V soutěži pořádané IAB Europe získal Gemius dvě ocenění – za metodiku umožňující měření celkového dosahu vydavatelů (IAB Research Awards, Berlín, 2015), a za produkci denních dat (IAB Research Awards, Lisabon, 2016).

Opětovné zvolení společnosti jako oficiálního dodavatele auditu návštěvnosti internetových stránek v Polsku není jediným úspěchem Gemiusuv posledních měsících. V březnu společnost zahájila výzkum video reklamy na trzích v Polsku a na Ukrajině a v květnu vyhrála výběrové řízení na dodavatele měření návštěvnosti internetu v České republice.

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

oblast

Média

stát

Polsko

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter