2015-10-15 12:43

Gemius nabízí unikátní systém pro multikanálovou komunikaci se zákazníky

Gemius ve spolupráci se společností SalesManago zavádí na český trh platformu pro vícekanálovou komunikaci s uživateli webových stránek. Systém je unikátní v tom, že dokáže poskytnout informace o návštěvách a chování konkrétních uživatelů, následně je automaticky segmentuje a vytváří vhodnou akci v jednotlivých marketingových kanálech. Výsledkem je zvýšení povědomí o značce a výrazné navýšení prodejů.

Gemius zahájil spolupráci s firmou SalesManago a zavádí na český trh unikátní systém z oblasti automatického marketingu. Hlavní výhodou systému je to, že podrobně zná každý kontakt a dokáže s ním správně komunikovat, a to jak s jednotlivými zákazníky, tak se skupinami na základě segmentace. Systém mimo jiné umožňuje  personalizovanou vícekanálovou komunikaci, s jeho pomocí lze získat více kontaktů na zákazníky či připravit speciální edukativní programy. 

Sales Manago nabízí email marketing a mobilní marketing či dynamický personalizovaný obsah webových stránek. Umožňuje také automaticky upravovat obsah zobrazený v RTB reklamní síti. Konkrétní chování anonymních a identifikovaných kontaktů na cílové webové stránce může vyvolat nebo zakázat specifické zprávy zobrazené v reklamní síti. Tímto způsobem je možné individuálně přizpůsobit reklamní sdělení na konkrétní uživatele na jakékoli webové stránce. Platforma nabízí také integraci s call centrem, pokud je nutná konzultace klienta s operátorem.

Hlavní výhodou systému je segmentace návštěvníků, která usnadní připravit personalizovanou komunikaci se stávajícími a potenciálními klienty. Všechno probíhá automaticky, což znamená úsporu času a práce. Systém již zaujal první klienty a očekáváme jeho úspěch na trhu“, říká Dominika Hejduková, Acount Manager společnosti Gemius.  

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

oblast

Obchod

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter