2017-05-30 10:04

Gemius vyhrál již potřetí cenu IAB Research

Již potřetí získal Gemius sošku IAB Research Award, udělovanou mezinárodním sdružením IAB Europe nejlepším výzkumným projektům v Evropě. Společnost zvítězila se svou technologií gemiusAdReal, která poskytuje komplexní analýzu trhu online reklamy. Tento produkt byl na českém trhu prezentován Piotrem Ejdysem Výkonné radě Sdružení pro internetový rozvoj. Ta se nyní rozhoduje, zda bude software implementován také v České republice. 

Vyhlášení cen proběhlo 23. května na konferenci Interact v Amsterdamu. Vítězný produkt poskytuje data o tom, jak uživatelé internetu sledují reklamy, a umožňuje vydavatelům a zadavatelům reklamy zjistit, jaké aktivity v oblasti reklamy provádí jejich konkurence. "Jsme hrdí na to, že naše výzkumné řešení opět získalo mezinárodní uznání a že gemiusAdReal obdržel tak vysoké hodnocení. Chtěl bych za toto ocenění poděkovat sdružení IAB Europe, ale především našim zaměstnancům, kteří společně přispěli k úspěchu celé společnosti,“ říká CEO společnosti Gemius, Piotr Ejdys.

Generální ředitel společnosti Gemius zdůrazňuje, že nástroj jako je gemiusAdReal, který poskytuje komplexní měření internetového reklamního trhu, včetně Facebooku a YouTube, ještě nebyl vytvořen žádnou jinou společností na světě. "V letošním roce budeme vyvíjet technologie pro měření online kampaní spolu s jinými médii - televizí a rozhlasem. To poskytne našim klientům úplný přehled o reklamním trhu, bez ohledu na médium nebo zařízení. Tuto novinku již brzy budeme prezentovat celému trhu,“ dodává Piotr Ejdys.

Pro společnost Gemius je to již třetí ocenění od sdružení IAB Europe, první obdržel za svůj výzkum Behavioral Panel Synthesis BSP v roce 2015 a druhé v roce 2016 za výzkum gemiusOvernight, který byl zaveden také v České republice.

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

analýza

oblast

Média

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter