Klíčové slovo

Klíčové slovo
2015-03-18 06:53

Gemius vyhrál výběrové řízení na měření návštěvnosti internetu v Turecku

Gemius vyhrál výběrové řízení na měření návštěvnosti internetu v Turecku, vyhlášené lokálním sdružením pro internet IAB Turkey. Společnost tak bude další tři roky dodávat tureckému trhu oficiální audit návštěvnosti webových stránek. V nové etapě výzkumu gemiusAudience v Turecku se Gemius chystá zavést řádu inovací.

Společnost Gemius rozvijí své aktivity na tureckém trhu od roku 2009. Turecko je druhým největším trhem (po Rusku), kde Gemius působí: je zde 26,3 milionu internetových uživatelů a míra rozšíření internetu dosahuje 43,9% (data za prosinec 2012). Studie poskytovaná výzkumnou agenturou Gemius ve spolupráci s Ipsos KMG je oficiálním standardem přijatým lokálním sdružením pro internet.

Nová vlna výzkumu přinese řadu inovací, například zavedení kategorizace webových stránek a následně měření sledovanosti streamovaného obsahu a návštěvnosti z mobilních zařízení. Mezi návrhy předložené společností Gemius lokálnímu sdružení pro internet patří také novinka v prezentaci dat gemiusAudience, kterou je zveřejňování dat v reálném čase. Hlavním cílem společnosti Gemius je poskytnout tureckému trhu své nástroje za účelem jeho dalšího rozvoje a vzdělávání lokálních hráčů.

„Vstup na turecký trh v roce 2009 byl pro naši společnost významným mezníkem. Vítězství ve výběrovém řízení v letošním roce je pro nás stejně tak důležité, protože potvrzuje důvěru IAB Turkey v naši společnost. Jsme hrdí na to, že budeme i nadále dodávat standardy pro měření návštěvnosti internetu v Turecku. Vítězství nad silnou konkurencí v tendru dokazuje naši schopnost přizpůsobit nabídku požadavkům lokálního internetového trhu a pochopit jeho potřeby. Uděláme vše pro to, aby se tento velký úspěch proměnil v zisky společností působících v online segmentu, a to zavedením nejnovějších inovací do výzkumu“, komentuje vítězství ve výběrovém řízení Lauris Lietavietis, JIC Segment Director společnosti Gemius.

klíčové slovo

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

stát

Turecko

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter