Klíčové slovo

Klíčové slovo
2015-03-18 06:42

Společnost Gemius rozšiřuje své výzkumné metody

Na pozici Methodology Directora ve společnosti Gemius nastoupil od srpna Emil Pawlowski. Jeho nástup posílí oblast výzkumných metodologií nástrojů společnosti Gemius a jejich další vývoj. Nově vytvořený tým v čele s Pawlowským pomůže rozšířit portfolio produktů výzkumné agentury na více než třiceti trzích, kde společnost nyní působí.

Emil Pawlowski je zodpovědný za vývoj výzkumné metodologie produktů v portfoliu společnosti Gemius. Jeho úkolem je podporovat rozvoj výzkumných projektů, které jsou klíčové pro růst internetu jakožto média, online reklamy, včetně měření mobilního internetu či měření konzumace audio a video materiálů na webových stránkách.

„Díky navázané spolupráci s Emilem Pawlowským budeme moci nadále zdokonalovat nejen metodologii našeho výzkumu, ale také posílit naši pozici na globálním trhu. Staneme se ještě více kompetentním partnerem v oblasti metodologie výzkumu”, říká Piotr Ejdys, prezident společnosti Gemius.

Emil Pawlowski se již více než deset let zabývá oblastí médií (TV, internet) a výzkumem reklamních kampaní. Poslední 3 roky působil ve společnosti Redefine jako R&D Director, kde dohlížel na rozvoj výzkumných projektů. Předtím působil ve společnostech Nielsen a AGB, kde se podílel na vývoji metodologie a analytických nástrojů. Vystudoval Fakultu matematiky, IT a mechaniky na Varšavské univerzitě.

klíčové slovo

Do schránky> Tisk

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter