2015-09-24 11:27

Universal McCann opět spolupracuje s Gemiusem

Mediální agentura Universal McCann opět navázala spolupráci se společností Gemius. Po více než ročním využívání konkurenčního řešení pro správu reklamních kampaní se Universal McCann rozhodl vrátit k původnímu dodavateli těchto služeb. Agentura nyní opět využívá systém pro správu a monitoring reklamních kampaní gemiusDirectEffect od společnosti Gemius.

Důvodem návratu k původnímu dodavateli byla především vysoká kvalita lokální technické podpory a také možnost zajištění konzultací a poradenství. Opětovné navázání spolupráce komentuje Jan Bambas ze společnosti UniversalMcCann: „gemiusDirectEffect mimo jiné umožňuje našim globálním klientům sledování kampaní z více zemí a propojování výsledků pod jeden umbrella účet. Klienti tak mohou centrálně vyhodnocovat např. výsledky z regionu CEE bez nutnosti získávání podkladů z každé země zvlášť. Lokálním benefitem je poté napojení na sociodemografická data a v neposlední řadě velká úspora času při správě a nasazování měření u konkrétních kampaní pro naše digitální speciality.

Jsme velice rádi, že se jeden z našich významných klientů rozhodl opět využívat náš produkt a služby. Náš systém pro správu a monitoring reklamních kampaní je jedním z nejpoužívanějších produktů svého druhu v Evropě. Díky zkušenému týmu jsme schopni pomoci klientům okamžitě řešit běžné a složitější situace a vždy jim krok za krokem poradit. Naše technická podpora hovoří česky, což také považuji za velké plus a to obzvlášť právě v situacích, které vyžadují okamžitou a správnou reakci,“ říká zástupce společnosti Gemius, Weronika Osko.   

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter