2016-05-11 13:39

Výzkum Gemiusu, který bude spuštěn i v ČR, je nominován na cenu IAB Europe

Gemius získal dvě nominace na prestižní cenu IAB Award pro svá internetová výzkumná řešení. Nominaci obdržel výzkum gemiusOvernight, který umožňuje distribuci dat již druhý pracovní den, a tzv. Home & Work přístup, rozdělující uživatele na ty, kteří navštěvují internet z práce a z domova. Oba výzkumy budou součástí nové vlny měření návštěvnosti v ČR, která bude spuštěná již přiští rok. 

"Je to velký den pro naši společnost a všechny naše zaměstnance, kteří pracovali velmi tvrdě na tom, aby data, která poskytujeme klientům, odrážela nejnovější trendy v oblasti online. Rozdělení uživatelů podle místa, ze kterého navštěvují internet (práce a domov) a denní výsledky měření dodaváme již nyní v Belgii a v Polsku,” říká Piotr Ejdys, CEO společnosti Gemius.

Výsledky soutěže budou zveřejněny na konferenci Interact v květnu 2016. V kategorii „Nejlepší internetová výzkumná řešení” soutěží Gemius se společnostmi Spotify, MindTake Research a comScore. Gemius získal cenu IAB Research Awards již loni, a to za výzkum Behavioural Panel Synthesis (BPS), který umožňuje vydavatelům získat kompletní online dosah napříč všemi zařízeními.

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

oblast

Média

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter