Klíčové slovo

Klíčové slovo
2022-11-14 11:37

V říjnu rostly kategorie spojené s bydlením

V říjnu zaznamenaly vysoký nárůst počtu návštěvníků kategorie spojené s bydlením: Dům a bydlení a Reality. Vliv na růst první kategorie mohly mít přípravy obydlí a zahrad na podzim a zimu, hledání inspirace na Halloween či první vánoční rady a tipy. Kategorie Dům a bydlení rostla na všech platformách – na klasických PC a telefonech o cca 11 %, na tabletech pak téměř o 50 %. Vyšší počet uživatelů realitních webů mohl ovlivnit začátek akademického roku v měsíci říjnu a stěhování …

Dalšími kategoriemi, jejichž návštěvnost se v posledním měsíci zvýšila, byly Mužské magazíny a Magazíny zaměřené na ženy a módu. První z těchto webových kategorií zaznamenala cca 60procentní nárůst na klasických počítačích a mobilních telefonech, na tabletech ji navštívilo o čtvrtinu uživatelů více než v září. Magazíny zaměřené na ženy a módu rostly méně výrazně a jejich nárůst byl zaznamenán na telefonech a klasických PC (cca 3-4 %).

 V říjnu rostl počet uživatelů IT serverů, mobilních a digitálních technologií. Vliv na nárůst těchto webových stránek mohly mít například zprávy o nákupu sociální sítě Twitter Elonem Muskem či krátkodobý globální výpadek populárního internetového komunikátoru WhatsApp. IT servery zaznamenaly největší růst počtu uživatelů na tabletech (29 %) a dále na klasických PC (16 %).

Do schránky> Tisk

Typ obsahu

zpráva

oblast

Média

Chcete se dozvědět více o tomto tématu?

Kontaktujte nás

Získejte všechny zprávy, názory a příručky v jednom e-mailu!

Přečtěte si náš newsletter